ACM4520-421-2P-T000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ACM4520-421-2P-T000
JLCPCB Part #
C87509
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 2.8A 420Ω@100MHz 50V 55mΩ SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS