ACM2520-301-2P-T002
MFR.Part #
ACM2520-301-2P-T002
JLCPCB Part #
C76577
Package
SMD-4P,2.5x2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 20V 300Ω@100MHz 350mΩ 400mA SMD-4P,2.5x2mm Common Mode Filters ROHS