GB5782 8220230CH10
Extended
Manufacturer
TBF
MFR.Part #
GB5782 8220230CH10
Description
2.5mm 20mm 230mm Blackened Bolt Carbon steel Class 10.9 External Hexagonal GB5782 Half Thread M20X230 - Screw & bolt ROHS