RMS10JT225
MFR.Part #
RMS10JT225
JLCPCB Part #
C212455
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS