RMS10JT204
MFR.Part #
RMS10JT204
JLCPCB Part #
C212450
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS