RMS06FT33R2
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMS06FT33R2
JLCPCB Part #
C209119
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS