RMS04FT45R3
MFR.Part #
RMS04FT45R3
JLCPCB Part #
C911885
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS