RM06JTN243
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06JTN243
JLCPCB Part #
C160509
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS