CFS12V6TR50
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
CFS12V6TR50
JLCPCB Part #
C163133
Package
1206
Description
-20℃~+105℃ 0.03 1.6mm 3.2mm 500mA 50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS