RLM10FTBMR010
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RLM10FTBMR010
JLCPCB Part #
C912554
Package
0805
Description
10mΩ 125mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS