RMS12FT1100
MFR.Part #
RMS12FT1100
JLCPCB Part #
C912797
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS