TMPC 0603HV-2R2MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 0603HV-2R2MG-D
JLCPCB Part #
C17525432
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
14A 2.2uH 20mΩ 8A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS