HFZ 3216PF-500T120
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HFZ 3216PF-500T120
JLCPCB Part #
C17467772
Package
1206
Description
1 2.5mΩ 50Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS