HCB3216KF-600T60
MFR.Part #
HCB3216KF-600T60
JLCPCB Part #
C7423751
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 60Ω@100MHz 6A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS