SC2010J10R0G1DNKH
MFR.Part #
SC2010J10R0G1DNKH
JLCPCB Part #
C3152402
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS