SC1210F5490F1CNRH
MFR.Part #
SC1210F5490F1CNRH
JLCPCB Part #
C5356243
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS