SC1210F3601F1CNRH
MFR.Part #
SC1210F3601F1CNRH
JLCPCB Part #
C3152348
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS