SC1206J4R70G8ANRH
MFR.Part #
SC1206J4R70G8ANRH
JLCPCB Part #
C3152329
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS