SC1210J1002F1CNRH
MFR.Part #
SC1210J1002F1CNRH
JLCPCB Part #
C5140774
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS