SC0805J22R0F4ANRH
MFR.Part #
SC0805J22R0F4ANRH
JLCPCB Part #
C3152229
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS