SC0402J4700F2ANRH
MFR.Part #
SC0402J4700F2ANRH
JLCPCB Part #
C3152114
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS