SC2512F43R0F1WNKH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC2512F43R0F1WNKH
JLCPCB Part #
C5356252
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS