SC0402F10R0G2ANRH
MFR.Part #
SC0402F10R0G2ANRH
JLCPCB Part #
C3152060
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS