SK6019AD4-33
MFR.Part #
SK6019AD4-33
JLCPCB Part #
C2682762
Package
XDFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 110mV@(200mA) 20uVrms 3.3V 45uA 500mA 6.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive XDFN-4-EP(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS