SLO1513T150MTT
MFR.Part #
SLO1513T150MTT
JLCPCB Part #
C22386586
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
15uH 21A 22A 7.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS