SLO0630H330MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLO0630H330MTT
JLCPCB Part #
C207844
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
270mΩ 2A 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS