SLD10D40S-330MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLD10D40S-330MTT
JLCPCB Part #
C182162
Package
SMD,10.5x10.9mm
Description
2.3A 33uH 93mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.9mm Power Inductors ROHS