SCC1005C2N4SSP
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCC1005C2N4SSP
JLCPCB Part #
C219526
Package
0402
Description
160mΩ 2.4nH 400mA 5.5GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS