WPN4020H4R7MT
MFR.Part #
WPN4020H4R7MT
JLCPCB Part #
C98363
Package
SMD,4x4mm
Description
108mΩ 2.85A 4.7uH 4.9A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS