WPN4020H2R2MT
MFR.Part #
WPN4020H2R2MT
JLCPCB Part #
C98361
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 4.3A 48mΩ 7.6A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS