WPN252010H2R2MTY01
MFR.Part #
WPN252010H2R2MTY01
JLCPCB Part #
C97032
Package
1008
Description
1.5A 1.9A 155mΩ 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS