WPN201612H1R0MT
MFR.Part #
WPN201612H1R0MT
JLCPCB Part #
C97023
Package
0806
Description
1uH 2.7A 2.7A 59mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS