WPG201210UF1R0MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
WPG201210UF1R0MT
JLCPCB Part #
C19713838
Package
0805
Description
1uH 2.8A 3.1A 67mΩ ±20% 0805 Power Inductors ROHS