UPZ1608U301-1R5TF
MFR.Part #
UPZ1608U301-1R5TF
JLCPCB Part #
C370572
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 300Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS