SZ1608K152TF
MFR.Part #
SZ1608K152TF
JLCPCB Part #
C316341
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5kΩ@100MHz 200mA 800mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS