SZ0603Q241TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SZ0603Q241TF
JLCPCB Part #
C7054756
Package
0201
Description
1 240Ω@100MHz 800mΩ 0201 Ferrite Beads ROHS