SWRB1205S-331MT
MFR.Part #
SWRB1205S-331MT
JLCPCB Part #
C169392
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
330uH 510mΩ 680mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS