SWPA6028S5R6NT
MFR.Part #
SWPA6028S5R6NT
JLCPCB Part #
C5931575
Package
SMD,6x6mm
Description
2.6A 3A 5.6uH 56mΩ ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS