SWPA6020S8R2NT
MFR.Part #
SWPA6020S8R2NT
JLCPCB Part #
C918978
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 137mΩ 2.1A 8.2uH ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS