SWPA5020S680MT
MFR.Part #
SWPA5020S680MT
JLCPCB Part #
C96920
Package
SMD,5x5mm
Description
640mA 650mA 68uH 962mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS