SWPA5020S560MT
MFR.Part #
SWPA5020S560MT
JLCPCB Part #
C96918
Package
SMD,5x5mm
Description
56uH 700mA 770mA 819mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS