SWPA5020S4R3MT
MFR.Part #
SWPA5020S4R3MT
JLCPCB Part #
C5931569
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2A 2.5A 4.3uH 74mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS