SWPA5020S220MT
MFR.Part #
SWPA5020S220MT
JLCPCB Part #
C96915
Package
SMD,5x5mm
Description
1.15A 1.1A 22uH 294mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS