SWPA4030S1R0NT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA4030S1R0NT
JLCPCB Part #
C42193
Package
SMD,4x4mm
Description
18mΩ 1uH 4.15A 5.7A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS