SWPA4012S1R5NT
MFR.Part #
SWPA4012S1R5NT
JLCPCB Part #
C96866
Package
SMD,4x4mm
Description
1.46A 1.5uH 2.1A 85mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS