SVMH3216KA251PT101
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SVMH3216KA251PT101
JLCPCB Part #
C6303958
Package
1206
Description
100A 250V 320V 390V 900mJ 1206 Varistors ROHS