SPH4030H1R0NT
MFR.Part #
SPH4030H1R0NT
JLCPCB Part #
C5900330
Package
SMD,4x4mm
Description
17mΩ 1uH 4.1A 5.6A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS