SLFD18-5R950G-67T
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SLFD18-5R950G-67T
Description
-40℃~+85℃ 0.6dB 0.9dB 15dB 15dB 15dB 2.4GHz~2.5GHz 23dB 4.9GHz~5.95GHz - Duplexers ROHS