SLFBF21-2R450G-A13T
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SLFBF21-2R450G-A13T
JLCPCB Part #
C882638
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 2.45GHz 2.4GHz~2.5GHz 2.5dB 35dB 50Ω 0805 RF Filters ROHS