SLFB18-2R450G-07TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SLFB18-2R450G-07TF
JLCPCB Part #
C96751
Package
SMD-4P,1.6x0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8dB 2.45GHz 2.4GHz~2.5GHz Bandpass SMD-4P,1.6x0.8mm RF Filters ROHS